Przejdź do treści
Dawid Ostręga

Dawid Ostręga

Dawid posiada ponad 20-letnie doświadczenie w budowaniu odnoszących sukcesy zespołów i firm. Poprowadził polską ekspansję gigantów branży takich jak EPAM, SolarWinds i Vizent Digital, udowadniając swoją zdolność do rozwijania biznesu od podstaw.

Liderstwo Dawida wykracza poza budowanie firm. Obejmował również zarządzanie polskimi oddziałami dla IBM, Shell Energy i Amazon. Jest doświadczonym liderem, który swobodnie porusza się w zróżnicowanych środowiskach po obu stronach Atlantyku.

Pasja Dawida wykracza poza salę konferencyjną. Jako oddany harcmistrz i główny trener wielokrotnie nagradzanego zespołu futbolu amerykańskiego Kraków Kings (w tym 2 Mistrzostwa Polski!), Dawid wnosi do gry wyjątkowe połączenie wiedzy biznesowej, doświadczenia sportowego i umiejętności mentoringu.

Te różnorodne doświadczenia ukształtowały unikalną filozofię przywództwa Dawida, opartą na realnych doświadczeniach i pasji do inspirowania innych. Jego wystąpienia są porywające, łączą historie osobiste z praktycznymi wskazówkami, pomagając słuchaczom nawiązać głębszą więź z tematem.