Przejdź do treści
FAQ

FAQ

Zebraliśmy w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania dotyczące wydarzeń „Follow The Leaders”. Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje – zapraszamy do kontaktu.

Czy udział w Targach Pracy jest bezpłatny?

Tak. Udział w Targach Pracy oraz Targach Biznesowych dla osób odwiedzających jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja.

Czy udział w Targach Biznesowych jest bezpłatny?

Tak. Udział w Targach Biznesowych oraz Targach Pracy dla osób odwiedzających jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja.

Czy w ramach wykupionego biletu jest zapewniony hotel?

To zależy. Hotel zapewniony jest jedynie dla osób, które wykupią bilet "Hungry Tigers" - dostępny jedynie w okresie do 31 maja 2024 lub do wyczerpania pokoi. Pozostali uczestnicy mogą skorzystać z opcji dokupienia hotelu po znacznie atrakcyjniejszych stawkach niż są dostępne na rynku - w tym przypadku również obowiązuje limit dostępnych pokoi.

Czy można uczestniczyć w obydwu konferencjach w ramach jednego biletu?

Nie jest to możliwe. Obydwie konferencja odbywają się w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach. Wykupując bilet należy określić, w której konferencji weźmie się udział.

Czy można uczestniczyć zarówno w Gali, jak i Koncercie?

Nie jest to możliwe. Gala i Koncert odbywają się w tym samym czasie, w dwóch różnych miejscach (miastach). Gala będzie miała miejsce w Gdyni, a Koncert w Gdańsku. Gala przeznaczona jest dla uczestników posiadających pakiet "Hungry Tigers" oraz "Full", zaś Koncert dla uczestników posiadających bilety "Konferencyjny", "Konferencyjny+", "Teamleader" oraz dla wystawców Targów Pracy, Targów Biznesowych i części nagrodzonych podczas tych Targów uczestników.

Czy wykupując bilet z hotelem mogę przyjechać z rodziną?

Tak. Pokoje w ramach naszej puli to jedynki, dwójki oraz możliwość jednej dostawki dla dziecka. Można zatem przyjechać z rodziną i w ramach pobytu będą zapewnione dla wszystkich śniadania - musimy o tym jednak wiedzieć już przy rejestracji (w uwagach).

Czym jest cena dla Klubowicza?

Cena dla Klubowicza to specjalna stawka dla organizacji zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. W ramach członkostwa, organizacje te mają zapewnioną jeden bezpłatny bilet "Full" oraz specjalną zniżkę dla wszystkie pozostałe bilety, które będą zakupione dla pracowników tej organizacji.

Czym są wydarzenie C-Level i jak się na nie zapisać?

Wydarzenia C-Level to specjalne (opcjonalne) wydarzenia skierowane do właścicieli firm i kadry zarządzającej w organizacjach. Wydarzenia te będą odbywać się w obydwu dniach "Follow The Leaders" (czasem równolegle z konferencjami), trwać będą w granicach dwóch godzin, a uczestniczyć w nich będzie maksymalnie 8 osób o taim samym profilu.
O uczestnictwie decydują m.in.: stanowisko, wielkość firmy (zatrudnienie lub/i kapitał) oraz kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega możliwość odwołania wybranych wydarzeń w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (np. rejs jachtem)